יום שני, 16.05.2022 שעה 08:43

מאמן דרום השרון פוטר אחרי שקילל ודחף שחקן

אירוע חמור התרחש בסוף השבוע האחרון בליגת נערים ג', כאשר אמין סרסור ניבל פיו כנגד שחקני נוה יוסף. בקבוצה הגיבו מיד: "אין מקום לדברים כאלה"

|
אילוסטרציה (עמרי שטיין)
אילוסטרציה (עמרי שטיין)

במוצאי השבת האחרון, מועדון ספורט איחוד דרום השרון אירחה את מועדון כדורגל נוה יוסף, במסגרת המחזור ה-14 בליגת נערים ג' שרון. מי שמכיר היטב את מנהלי המועדונים, יודע כמה חשובה להם הערכיות, החברות, הרוח הספורטיבית והאמונה כי האדם לפני הכל. אלא שבמשחק עצמו, שהסתיים בתוצאה 0:1 לנוה יוסף, מצא את עצמו אמין סרסור, מאמנה של איחוד דרום השרון, מוציא תסכולו לעבר שחקני היריבה וכמובן כלפי שופט המשחק, בר נחמיאס, שכתב דו"ח שופט חמור במיוחד לאור התקרית מול המאמן. המאמן, אגב, פוטר לאחר שימוע עם סיום המשחק, שכן אין הצדקה למילים בוטות, בוודאי מול ילדים, במועדון כדוגמת איחוד דרום השרון.

בין הדברים שכתב נחמיאס בדו"ח, עולה כי המאמן עבר את הגבול בדקה ה-73 למשחק. "אמר לשחקן אחר מהקבוצה היריבה, נוה יוסף, 'סתום את הפה שלך, אתה לא משחק פה סוני' בצעקה. לפני כן, אמר לשחקן אחר 'תיזהר יחוצפן'''. השופט המשיך את המשחק, אלא שבדקה ה-80, סרסור פנה לשופט ואמר לו 'שופט גמור בן *ונה שרמו*ה  יא זבל'. השופט מציין כי עם שריקת הסיום, ניגש אליו המאמן בתנועות מאיימות כשהוא מדבר אליו בצורה לא מכובדת. לאחר מכן, "רב עם שחקנים של נוה יוסף, דחף שחקן ואמר לו 'יזבל יחוצפן' ואז קילל שחקן נוסף, כשהוא מתקרב אליו עם תנועת בוקס, אך לא נתן את הבוקס. אני הרגשתי ממש מאוים וכן גם שחקני היריבה בני 14".

המאמן, שלא נכח אתמול בדיון שנערך בהתאחדות לכדורגל לאור התקרית החמורה, הורחק ל-6 משחקים בפועל. סעיפי ההרשאה היו: העלבת שופט המשחק, איום והתנהגות בלתי הולמת. הנהלת קבוצת מועדון ספורט איחוד דרום השרון התנצלה בפני השופט בסיום המשחק והבטיחה לו שהמאמן לא ימשיך במועדון. כבר בערב המשחק, הנהלת המועדון התכנסה לשיחה דחופה עם המאמן ובמהלך השימוע על המקרים החריגים, שאינם ראויים, הוחלט להיפרד ממנו.

ממועדון ספורט איחוד דרום השרון, נמסר: "המועדון מגנה מכל וכל אירועים מסוג זה. פעלנו בצורה מהירה ומקצועית בכל הקשור למאמן, כאשר הוזמן כבר באותו הערב לשימוע ושם נפרדו דרכנו. מדובר בקו אדום שנחצה מול ילדים ואין לו מקום במועדון כמו איחוד דרום השרון. מאז שהקמנו את המועדון, חרתנו על דגלנו כי ערכים, חינוך, עזרה לזולת ואהבת האדם הם מעל הכל. לא לאלימות, כן לספורט. אסור שאירועים כאלה יקרו בעתיד”.

עוד הוסיפו: “המועדון דוגל לפני הכל בערכים וחינוך. מאמן הקבוצה, התנהג בצורה שלא מקובלת על ידי המועדון ולא תואמת את ערכינו. לכן, לאחר האירוע נערך שימוע וסיימנו את ההתקשרות עם המאמן. חשוב לנו לציין המועדון מתנצל בראש ובראשונה בפני השופט שנפגע, שחקני וצוות הקבוצה היריבה וכמובן בפני כל מי שהיה עד להתנהגות הזו. אין מקום להתנהגות כזו בכדורגל, בטח לא בקבוצות ילדים נוער”.

נערים ג': חגיגות בסיום הדרבי של גדרה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב