יום רביעי, 26.01.2022 שעה 07:50

"אין מספיק זרעים לדשא": אילת - הרצליה נדחה

פגרת השזרועים נותנת אותותיה. המשחק שהיה אמור להתקיים בשישי במסגרת המחזור ה-11 בליגה א' דרום נדחה כי השזרוע באילת לא הספיק: "המשטח לא מוכן"

0 תגובות |
הדשא באילת (פרטי)
הדשא באילת (פרטי)

מנפלאות הליגות הנמוכות בכדורגל. כבר מחר, אחרי פגרה בת כשבועיים ימים, יחלו משחקי ליגה א' במחוז הדרומי, אלא שבאילת, כמו באילת, המצב שונה לחלוטין. בעקבות שזרוע הדשא בעיר הדרומית, המשטח לא ראוי למשחק כדורגל. בהודעה שהוציא המועדון, נכתב כי משטח הכדורגל לא מוכן למשחקי כדורגל ואם ישחקו עליו ייתכן והנזק יהיה גדול. המגרש לא מוכן.

מבחינת מכבי הרצליה, לא הייתה בעיה של דחייה. שלומי קניאס, מנכ"ל המועדון, אמר ל-ONE כי "מצידנו לא הייתה כל בעיה לדחיית המשחק. לצערנו, עוד קצת חופש, עד יום שלישי. יש בעיה אמיתית עם הזרעים השנה. גם אצלנו יש בעיה לא קטנה בנושא. אצלנו, בחרו לשים את רוב הזרעים באצטדיון הגדול ולדחות את השזרועים במגרשי האימונים לתחילת דצמבר".

הדשא באילת (פרטי)הדשא באילת (פרטי)

בהודעה שמסרה ההתאחדות לכדורגל, לשתי הקבוצות, נכתב: "המשחק בין בני אילת למכבי הרצליה, במסגרת ליגה א' דרום, מחזור 11, שתוכנן לתאריך 27/11/21, הועבר לתאריך 20/12/21, בשעה 14:30. הסיבה: החלטת ועדת הליגה והגביע, נא להיערך בהתאם".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30