יום רביעי, 06.07.2022 שעה 03:54

"ננצח אותם, יש לנו קשרים טובים עם החבר'ה"

חשד להטיית משחק בליגה א' דרום כשאמירות אלו נשמעו במשחקה של הפועל אזור. יו"ר עירוני כסייפה: "אני מקווה שבהתאחדות מודעים למה שקורה בשטח"

|
שחקני הפועל אזור חוגגים (איציק בלניצקי)
שחקני הפועל אזור חוגגים (איציק בלניצקי)

שני מחזורים לסיום העונה בליגה א' דרום והתחתית בוערת מתמיד. לא פחות משבע קבוצות ינסו להימנע במחזורים האחרונים מהגעה למשחקי המבחן מול אחת מהנציגות מליגה ב'. מי שכן תשמח להגיע למקום ה-14 המוביל למבחן ובכך להשאיר לעצמה סיכוי לשרוד בליגה היא בית"ר נורדיה ירושלים, שתקווה למעידות של בני אילת והפועל אזור בשני המחזורים האחרונים. הסיכויים לכך קלושים, אך קיימים, אלא שייתכן שהסיפור סביב היורדות מתרחש בכלל תחת הרדאר. ל-ONE נודע היום (רביעי) כי בהתמודדות בין הפועל אזור לעירוני כסייפה בשבוע שעבר, כששתי הקבוצות נפרדו ב-0:0, עלה חשד לכאורה, כי באזור לא דואגים בכל הנוגע להשארות. 

"גם אם נפסיד פה היום ננצח את יבנה, יש לנו שם קשרים טובים עם החבר'ה", נשמעו קולות מצד שחקני אזור כלפי שחקני כסייפה. מי שלא אהב את האמירות המפוקפקות הללו, הוא יו"ר עירוני כסייפה, עדנאן אלעמור, שטוען שייתכן שיש גורמים שינסו לחבל בהישארותם בליגה: "כשאתה שומע דברים כאלה במו אוזנייך, אתה כבר לא רוצה להישאר בכדורגל. בגלל חוסר ספורטיביות אתה רוצה לעזוב וללכת. אני מאוד מקווה שבהתאחדות לכדורגל מודעים למה שקורה בשטח באמת".

עם עזרה או בלעדיה, במידה שאזור אכן תנצח את יבנה, ובמקביל כסייפה תפסיד ליפו, שתי הקבוצות יהיו עם מספר נקודות זהה (35), ועל כן, המחזור האחרון יכריע מי תבטיח סופית את הישארותה בליגה א' דרום.

כפי שהכריזו טרם מחזורי הסיום בליגות א' השונות, בהתאחדות לכדורגל יפעלו ביד קשה כלפי קבוצות בהן שחקנים או בעלי תפקידים אשר יתברר כי נהגו שלא כשורה ובניגוד לרוח הספורט. "בכוונת ההתאחדות לכדורגל לעקוב מקרוב אחר משחקי הליגה, אם באמצעות חברת החקירות העובדת לצידינו, אם באמצעות משקיפים, ובכל אמצעי אחר אשר יבטיח את הגינות הספורט וימנע כל השפעה חיצונית על תוצאות המשחקים", אמרו גורמים בהתאחדות.

לנוכח פניית עירוני כסייפה ומכבי הרצליה להתאחדות לכדורגל בדבר המשחק בין מכבי יבנה להפועל אזור, צפוי להגיע מבקר למגרש. ביבנה טענו כי מדובר בטענות חסרות שחר ועל כן סירבו להתייחס לדברים.

לא רק הפועל באר שבע. גם עירוני בית שמש
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו