יום רביעי, 06.07.2022 שעה 23:31

הערכה: בכר יקבל פנייה לגבי אימון נבחרת ישראל

המאמן, שחוזהו בחיפה ייגמר בקיץ, הוא מסוג הישראלים שבהתאחדות רוצים והם עשויים לפנות אליו, הכדור במגרש שלו. השלים את חובותיו לגבי השירות הצבאי

|
ברק בכר (ראובן שוורץ)
ברק בכר (ראובן שוורץ)

מאמן מכבי חיפה, ברק בכר, הוא מסוג המאמנים שבהתאחדות לכדורגל היו רוצים לראות כמי שמוביל את נבחרת ישראל לאחר עידן וילי רוטנשטיינר. בכר מכיר היטב את הסטנדרטים, כשהוא המאמן הישראלי הכי מצליח בשנים האחרונות, ולמרות נטייה להמשיך ללכת על מאמן זר – בהתאחדות יודעים שהוא מסוג המאמנים שאם אתה יכול אתה מביא אותו.

למעשה, בהתאחדות לכדורגל ככל הנראה יבצעו פניה קודם כל לנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, על מנת לקבל אור ירוק למהלך. אמנם בכר מסיים את החוזה שלו אצל הירוקים בסיום העונה הזו, אבל שום מהלך שכזה לא נעשה בהתאחדות בלי ברכתו של שחר, גם ללא קשר לבכר.

ברק בכר (שחר גרוס)ברק בכר (שחר גרוס)

כך או כך, במכבי חיפה רוצים את בכר לעוד עונה אחת לפחות, אך בשנים האחרונות בדרך כלל רק בחודש אפריל שחר נוהג לטפל בנושא המאמנים. בכר הכין את עצמו בשנים האחרונות לאימון הנבחרת, כאשר השלים את כל חובותיו מבחינת השירות הצבאי אותו הוא לא השלים. המאמן התנדב לא מעט גם בנושא הרצאות רבות בפני גורמים צבאיים כחלק מהשלמת השירות.

בכר, אם יפנו אליו, ככל הנראה לא ימהר להגיד לא. ההערכה היא כי לבטח הוא ירצה לראות מה קורה בדיוק בהתאחדות, לכמה שנים ירצו להחתים אותו, ללמוד את כל הדברים, ואז לקבל החלטה מושכלת. בכל מקרה, במכבי חיפה בוודאי יבקשו להסיר את הדבר הזה מסדר היום כמה שיותר מהר ולא להפוך את זה לנושא שיעסקו בו כל היום, ובכך לפגוע בקבוצה שיש בפניה לא מעט משימות בהמשך העונה.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו