יום רביעי, 10.08.2022 שעה 22:45

אליפות העולם SOCCERX5: ישראל סיימה חמישית

הנבחרת שבה ארצה לאחר ההישג המכובד, כשבשלב הבתים אף גברה על צ'לסי האלופה. צביקה גנדלמן, ראה"ע חדרה, שארגנה את הטורניר המקומי: "מברך על ההישג"

|
נבחרת ישראל. הישג מכובד (יח
נבחרת ישראל. הישג מכובד (יח"צ)

נבחרת ישראל בקט-רגל חמישיות (SOCCERX5) שבה מאליפות העולם שהתקיימה בווגאס. הנבחרת הצליחה לסיים במקום החמישי המכובד, לאחר שניצחה במשחקי הדירוג את האלופה מאקוודור 0:5.

יש לזכור כי כבר בשלבים המוקדמים של הטורניר, רשמה הנבחרת הישג מרשים בדמות הניצחון על צ'לסי בשלב הבתי – מי שהפכה בסופו של דבר לאלופת הטורניר.הנציגים הישראלים הודחו במשחק רבע הגמר בהפסד שהוכרע רק בדקות האחרונות של 3:1 לאלופת אורווגאי.

נבחרת ישראל וצ'לסי. ניצחון יוצא דופן (יח"צ)נבחרת ישראל וצ'לסי. ניצחון יוצא דופן (יח"צ)

כזכור, הנבחרת שייצגה את ישראל, זכתה בטורניר הארצי שמאורגן ע"י עיריית חדרה וחברת התיירות העירונית "נחלים", שבה הביתה עמוסה בחוויות ולאחר שייצגה את נבחרת ישראל בכבוד.

ראש עיריית חדרה, מר צביקה גנדלמן אמר: "אני מברך את הנבחרת על הישגה הנאה. בשנה הבאה בכוונתנו לפתוח את התחרות גם לקבוצות נוער שיהוו את התשתית של הענף לשנים הבאות. האירוח של גמר טורניר החובבים SOCCERX5 בחדרה, כחלק מאירוע לכל המשפחה בחוה"מ פסח, מהווה נקודת ציון נוספת לגבי הפעילות של עיריית חדרה וחברת נחלים למיתוג ספורט עממי ברמה המקצוענית הגבוהה ביותר".

מנכ"לית נחלים, הגב' עדי אליאס סיכמה את הטורניר: "חברת נחלים ועיריית חדרה גאות להיות השותפות הרשמיות של הטורניר היוקרתי SOCCERX5 ולקחת חלק במהלך שמעלה את המודעות לאורח חיים בריא וספורט אותם מפעילה החברה בשם העירייה. במרוצת השבוע הבא, תקיים החברה אליפות בינ"ל ראשונה מסוגה לצעירים וצעירות בג'ודו, החושפת את יופיה של העיר וההזדמנויות התיירותיות מחד, ושילוב ערכים ספורטיבים מאידך".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו