יום חמישי, 11.08.2022 שעה 00:20

נבחרת ה-F5WC נעצרה בשלב רבע הגמר בא' העולם

נבחרת ישראל המורכבת ברובה שמשחקנים המנהלים אורח חיים חרדי נעצרה רק ע"י מקסיקו החזקה. השחקנים זכו לאירוח חם ע"י הקהילה היהודית בקייפטאון

|
הנבחרת בדרום אפריקה (גיא עגיב)
הנבחרת בדרום אפריקה (גיא עגיב)

נבחרת ישראל למשחקי F5WC סיימה לפני זמן קצר את השתתפותה באליפות העולם המתקיימת בדרא"פ, שם נעצרה רק בשלב רבע הגמר ע"י נבחרת מקסיקו החזקה. 

כזכור, קבוצת "עסקים מצליחים" היא שהוכתרה כאלופת ישראל בקט-רגל (האליפות התקיימה בראש העין מוקדם יותר השנה) והפכה לנבחרת ישראל – קבוצה המורכבת אגב משחקנים שרובם מנהלים אורח חיים חרדי. הנבחרת לוותה באליפות העולם ביועץ המנטלי והמקצועי, גיא עגיב, ששימש כמאמן של הקבוצה.

הנבחרת הוגרלה בבית א', שהוגדר כ-"בית המוות" שם שובצה עם מצרים, פורטוגל וארגנטינה (אלופת העולם משנה שעברה). בשלב הבתים, פתחו הכחולים-לבנים במשחק תיקו 0:0 נגד נבחרתה החזקה של פורטוגל. במשחק נגד אלופת העולם, נכנעה הנבחרת לאלביסלסטה בתוצאה של 3:1.

הנבחרת הייתה חייבת ניצחון מול מצרים, ועשתה זאת בגדול עם ניצחון של 1:2 משערים של נדב הרמבם ונתנאל צאירי, וכך הצליחו לדלג לשלב הנוק אאוט של שמינית גמר. בשלב ההצלבה קיבלה הנבחרת את הודו, אותה היא ניצחה 3:4 משערים של אליה אדמוני ברכיה, נדב הרמבם ושלומי שוקר ומשם המשיכה הנבחרת לשלב רבע גמר. בשלב זה פגשה הנבחרת את מקסיקו החזקה שם נפרדה הנבחרת מהטורניר עם הפסד 6:1.

הנבחרת והקהילה היהודית בקייפטאון (גיא עגיב)הנבחרת והקהילה היהודית בקייפטאון (גיא עגיב)

השחקנים הודו לאירוח החם של הקהילה היהודית והישראלים שבקייפטהאון וסיפרו כי: "הייתה חוויה של טורניר איכותי עם שחקנים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מבקשים להודות לעיריית ראש העין והחברה לספורט בראשותם של ראש העיר מר שלום בן משה ומחזיק תיק הספורט עומר רצון על התמיכה והעידוד. תודה מיוחדת לצוות המשלחת שכלל את חנוך ראש, רותי נצר וגיא עגיב" .

הקט-רגל, או בשמו הלועזי 5a side, הוא הגרסה הפופולרית של המשחק, ומתאים לכל ישוב בארץ שבו מגרשים קשיחים (פרקט/אספלט/בטון/כורכר מהודק) או מיני פיץ' (דשא סינטטי). וזאת בניגוד לכדורגל אולמות (Futsal), אשר דורש אולם במידות מיוחדות אשר די נדירות בארץ. הקט-רגל מופעל בעולם ע"י חברת F5 אשר מחזיקה זכיינים במעל ל-40 מדינות, עם מעל ל-350 טורנירים המנוהלים ברחבי העולם ובכמות כוללת של כחצי מיליון שחקנים רשומים המשחקים את המשחק במדינות השונות.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו