יום שבת, 27.11.2021 שעה 22:55

'אוטו סנטר' חילקה רכבים לשחקני הפועל חולון

חברת הליסינג סיפקה לשחקני הסגולים רכבי הונדה חדשים באירוע חגיגי והודיעה כי תמשיך להעניק חסות למועדון לעונה שישית: "מאחלים הצלחה לקבוצה"

0 תגובות |
גיא פניני, רפי מנקו וכריס ג'ונסון (דודי אוחיון, הפועל חולון)
גיא פניני, רפי מנקו וכריס ג'ונסון (דודי אוחיון, הפועל חולון)

רגע לפני היציאה לפגרת הנבחרות, שחקני הפועל חולון הגיעו לסניף ‘אוטו סנטר’ בעיר והתחדשו ברכבי הונדה, שיאפשרו להם להגיע לאימונים ולמשחקים ולהתנייד בנוחות ממקום למקום. במעמד מסירת הרכבים, החברה הודיעה על המשך תמיכתה בסגולים של מאוריציו בוסקאליה גם העונה. 

מהפועל חולון נמסר: "אנו שמחים, נרגשים ומברכים את אוטו סנטר והעומדים בראשה על המשך תמיכתם במועדון, לכבוד הוא לנו שחברה מכובדת בסדר הגודל של ‘אוטו סנטר’ בוחרת להמשיך ולתמוך במועדון זאת השנה השישית".

גיא פניני, רפי מנקו, כריס ג'ונסון ואלי צדוק (דודי אוחיון, הפועל חולון)גיא פניני, רפי מנקו, כריס ג'ונסון ואלי צדוק (דודי אוחיון, הפועל חולון)

מחברת אוטו סנטר נמסר: "אנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה המצוין עם מועדון הכדורסל הפועל חולון. גם השנה אוטו סנטר תעמיד לרשות השחקנים רכבי הונדה ונמשיך להעניק לשחקני הקבוצה את השירות הטוב ביותר לרכביהם. מאחלים הצלחה לקבוצה באתגרים העומדים בפניה בעונה הקרובה ובעיקר נאחל בריאות ורוח ספורטיבית לכל השחקנים. בהצלחה".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30