יום רביעי, 17.08.2022 שעה 07:11

חסות חדשה לדולגופיאט: רשת ביטחון לפאריס

מדליסט הזהב האולימפי חתם על הסכם עם חברת הבנייה, קבוצת דוד אזולאי: "כעת אוכל להתכונן למשחקים האולימפיים הבאים כדי להמשיך להגיע להישגים"

|
דולגופיאט במעמד החתימה (קבוצת דוד אזולאי)
דולגופיאט במעמד החתימה (קבוצת דוד אזולאי)

חסות חדשה לארטיום דולגופיאט: המדליסט האולימפי חתם היום (רביעי) על הסכם עם חברת הבנייה, קבוצת דוד אזולאי, והצדדים ישתפו פעולה בפעילויות תקשורתיות לטובת מיתוג וקידום הדדי. הסכם החסות יעניק לדולגופיאט רשת ביטחון כלכלית שתאפשר לו להתרכז באימונים ובהכנות למשחקים האולימפיים הבאים שיערכו בפאריס בקיץ 2024.

לפני שנה רכש דולגופיאט דירה באחד הפרוייקטים של קבוצת דוד אזולאי ולאחר זכייתו של המתעמל בזהב בטוקיו, דוד אזולאי הציע לו הסכם חסות כדי שיוכל להמשיך בהכנותיו לפאריס. 

"אני רוצה להודות לדוד אזולאי על הסכם החסות עליו חתמנו", אמר גולגופיאט, "החסות תעניק לי את הביטחון לו אני זקוק כדי שאוכל להתרכז ולהתכונן למשחקים האולימפיים הבאים שייערכו בקיץ 2024 בפאריס, על מנת להמשיך להביא הישגים למדינת ישראל".

כאמור, קבוצת דוד אזולאי היא חברת בנייה והיא מתמחה בתחום הייזום והבנייה בענף הנדל"ן, אשר בנתה עד כה מאות יחידות דיור באיזור המרכז. דוד אזולאי, המנכ"ל והבעלים של החברה, אמרה: "קבוצת דוד אזולאי חולקת ערכים רבים עם דולגופיאט, בראשן השאיפה והחתירה התמידית למצוינות ולטוב ביותר. זוהי זכות גדולה עבורנו להעניק חסות לספורטאי מצטיין כדולגופיאט שהביא למדינת ישראל גאווה אדירה במשחקים האולימפיים".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו