יום ראשון, 16.01.2022 שעה 21:14

לסיים בטעם מתוק: המשלחת מחפשת מדליה נוספת

אחרי משחקים מוצלחים ביפן, דורון שזירי ויוליה צ'רנוי הקלעים ינסו להביא למשלחת הישראלית את המדליה ה-10 ביום האחרון לתחרות, שהאירה לנו פנים

0 תגובות |
דורון שזירי ( קרן איזקסון)
דורון שזירי ( קרן איזקסון)

יום המשחקים האחרון בטוקיו יגיע מחר (ראשון), כאשר המשלחת הישראלית בהחלט יכולה לסכם הופעה חיובית ומוצלחת במשחקים הפראלימפיים ביפן. רגע לפני שמכבים את האור, שני ספורטאים ינסו להביא את המדליה העשירית לישראל. 

דורון שזירי נחשב לאחד מהספורטאים הפראלימפיים הבכירים של ישראל, עם 8 מדליות בכיס ממשחקים פראלימפיים בעבר. לריו, לפני חמש שנים, כבר לא הגיע פייבוריט, אבל ברגע האמת הגיע לעבודה ויצא עם מדליית ארד בירי ל-50 מטר ל-3 מצבים. הפעם, שזירי לא הצליח להעפיל לגמר במקצה הזה וינסה לעשות זאת מחר בירי ל-50 מטר במצב שכיבה. יש לציין כי במקצה 3 מצבים שזירי נתן הופעה טובה במצב שכיבה, בעקבות העובדה כי הוא בין המתמודדים היחידים שבאמת נעמד (אחרים על כיסא גלגלים) ולכן יש להם יתרון יחסי עליו, הפעם מדובר במקצה שכיבה בלבד. 

יוליה צ'רנוי (קרן איזקסון) (מערכת ONE)יוליה צ'רנוי (קרן איזקסון) (מערכת ONE)

מי שתנסה להביא מדליה יחד עם שזירי היא הקלעית יוליה צ׳רנוי (מדובר במקצוע משולב, נשים וגברים יורים יחדיו) צ׳רנוי התחרתה בריו בחתירה ושינתה את המקצוע שלה לקראת המשחקים בטוקיו והתאהבה בקליעה. היא נמצאת בכושר מצוין, למרות שלא עלתה לגמר ב-10 מטר רובע אויר, במשלחת הישראלית מספרים שהיא יכולה להיות האקס פאקטור שאף אחד לא ציפה לו ולחזור עם פודיום. מקצה המוקדמות יתקיים ב-3:30. הגמר, אם יעפילו יתרחש ב-11:30 שעון ישראל. 

קידוש בכפר הפראלימפי
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30