יום רביעי, 17.08.2022 שעה 06:58

צ'רנוי פספסה עלייה לגמר, שזירי הודיע על פרישה

אחרי 9 מדליות, המשלחת הישראלית סיימה את המשחקים הפראלימפיים בטוקיו עם הקלעים: צ'רנוי הייתה 1.1 נק' מעלייה, שזירי סיים את דרכו: "קצת חמוץ"

|
יוליה צ'רנוי וגיא סטריק (מערכת ONE)
יוליה צ'רנוי וגיא סטריק (מערכת ONE)

ביום האחרון למשחקים הפראלימפיים בטוקיו, יוליה צ'רנוי ודורון שזירי לא הצליחו להעפיל הלילה (בין שבת לראשון) לגמר הקליעה בירי בשכיבה 50 מטר (תחרות משולבת לנשים וגברים). צ'רנוי סיימה במקום ה-10, ואילו שזירי במקום 21 מתוך 48 קלעים. 8 הראשונים עלו לגמר. צ'רנוי החמיצה את המקום השמיני ב-1.1 נק' בלבד.

בזה תמה הופעת 33 המתחרים הישראלים בטוקיו 2020. המשלחת הישראלית מסיימת עם 9 מדליות - 6 זהב, 2 כסף ו-1 ארד. נבחרת השחייה, שזכתה ב-8 מדליות, תנחת כבר אחה"צ בנתב"ג. את המדליה הנוספת (כסף) השיגה החותרת מורן סמואל.

צ'רנוי אמרה: “זה כואב, אבל צריך לחבק את אלה שניצחו ולהגיד תודה שהייתה לי זכות לייצג את ישראל פה. באמת זכות גדולה. משחקים פראלימפיים ראשונים שלי בענף, אתה עושה את המקסימום שלך והיה רק כדור אחד חסר. הכל בסדר, מסתכלים קדימה, ועכשיו אני רק רוצה הביתה לראות את המשפחה ולחבק את הבן מיכאל ויש לי חתונה לתכנן. יש לנו עוד 3 שנים את פאריס”.

דורון שזירי מדבר אחרי הפרישה

שזירי הודיע על פרישה בסיום. מדובר בקריירה ארוכה שכוללת 8 מדליות פראלימפיות במשחקים. האחרונה בריו (ארד). שזירי סיפר: “סיום קצת חמוץ לקריירה ארוכה ומפוארת, זה מה שיש. לכל דבר יש סוף, גם לדברים הטובים וגם לרעים. יהיה סוף גם להרגשה הלא טובה שיש כרגע. אני לא מצטער שהגעתי לטוקיו. אם היו ספקות קודם לגבי המשך הקריירה. עכשיו אני בטוח”.

דורון שזירי ( קרן איזקסון)דורון שזירי ( קרן איזקסון)

המאמן גיא סטריק אמר: “דורון הוא אחד הספורטאים הפראלימפיים הכי גדולים שהיו במדינה, חוץ מטוקיו הוא חזר מכל אולימפיאדה עם מדליה או 2. הגיל עושה את שלו אבל אף אחד לא יכול לקחת ממנו את מה שהוא השיג”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו