יום רביעי, 10.08.2022 שעה 22:29

וינגייט ינסה לשפר את תנאי העובדים המקצועיים

בעקבות הפרסום ב-ONE על הפגיעה בעובדי היחידה לספורט הישגי ויחידות הרפואה: מתנהל שיח בין המכון להסתדרות. שתי פגישות בין הצדדים נקבעו למחר

|
מכון וינגייט (מערכת ONE)
מכון וינגייט (מערכת ONE)

הנהלת מכון וינגייט מנסה למצוא פתרון בנוגע לתנאיהם של העובדים המקצועיים שכפופים לה, בעקבות הפרסום ב-ONE לפיו שכר העובדים ביחידה לספורט הישגי וביחידות הרפואה נפגע לאחרונה לאחר החתימה על ההסכם הקיבוצי. מחר (ראשון) צפוי להיפתח הליך יישוב חילוקי דעות.

מדובר בתנאי שכר שנקבעו במסגרת ההסכם הקיבוצי עליהם חתמה נציגות העובדים עם הנהלת מכון וינגייט ולא ניתן לשנותם, אך ישנו סעיף שמאפשר שיח במקרים מהסוג הזה במסגרת המנגנון של יישוב חילוקי דעות. ההליך הזה צפוי לצאת לדרכו מחר.

מכון וינגייט פנה להסתדרות ונקבעה פגישה בין המנכ”ל, שי אברהמי, למנהל מרחב נתניה, משה סמיה, כאשר לטענת המכון מדובר בפגישה שלכאורה איננה קשורה להליך. כמו כן, במכון טענו כי ישנו שיח בין הנהלת המכון להסתדרות, אך המהלך תלוי קודם כל במשרד האוצר.

אלא שבמקביל, על אף ההכחשות, ל-ONE, נודע כי נקבעה גם פגישה ראשונה במסגרת הליך יישוב דעות בין סמנכ”לית משאבי אנוש, פזית קורן, לנציג ועד העובדים, קותי דרעי. למעשה, מדובר בצעד ראשון בהליך יישוב חילוקי דעות, בהתאם לסעיפי ההסכם הקיבוצי.

לינוי אשרם: "תהיה חוויה מטורפת"
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו