יום חמישי, 11.08.2022 שעה 00:25

רשמית: מורן מסיקה מונתה למנכ"לית אתנה

אשת הניהול, שכיהנה בעבר כמ"מ יו"ר איגוד ההתעמלות, תעמוד בראש הארגון לקידום ספורט הנשים בישראל: "רואה בתחום זה הזדמנות לצמצום פערים מגדריים"

|
מורן מסיקה (נעם מורנו)
מורן מסיקה (נעם מורנו)

עכשיו זה רשמי. מכון וינגייט הודיע היום (שני) כי מורן מסיקה תהיה מנכ”לית אתנה החדשה, כפי שפורסם ב-ONE, זאת לאחר שמועצת המכון אישרה את המלצת ועדת האיתור למנות אותה לנהל את הארגון לקידום ספורט הנשים בישראל.

מסיקה בת ה-41, עבדה במגוון תפקידים בספורט הישראלי, בין היתר כמנהלת אגף הספורט במכבי ישראל וכממלאת מקום יו”ר איגוד ההתעמלות, שיצטרך למנות יו”ר חדש בקרוב, הרי שנשאר ללא מנהיג. כמו כן, בעברה ניהלה את מחלקת הספורט בעיריית באר שבע והייתה גם אתלטית פעילה.

מורן מסיקה (נעם מורנו)מורן מסיקה (נעם מורנו)

המנכ”לית החדשה היא בעלת תואר ראשון בניהול ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל מדיניות ומנהיגות בחינוך. כמו כן, מסיקה היא בוגרת קורס דירקטוריות מהמרכז הישראלי לניהול. מעבר לכך, כיהנה כחברת הנהלה בוועד האולימפי הישראלי, באיגוד האתלטיקה ובאיגוד הכדוריד.

יקי אנוך, יו”ר מכון וינגייט, אמר: “אנו מברכים את מורן מסיקה על מינויה למנהלת אתנה, ומאחלים לה הצלחה בתפקידה. אין לנו ספק כי הידע והכישורים של מורן יסייעו בידה להרחיב ולהעמיק את הפעילות הספורטיבית של ילדות, נערות ונשים בכל הרמות, ולהביא להישגים. אנו מודים למירב אולייניק, על תרומתה המשמעותית לקידום ספורט הנשים במשך השנה בה מילאה את תפקיד ממלאת מקום מנהלת אתנה”.

יקי אנוך (איציק בלניצקי)יקי אנוך (איציק בלניצקי)

מורן מסיקה מסרה: “אני מודה מאוד על המינוי לוועדת האיתור ולמינהל הספורט והעומד בראשו, עופר בוסתן, על הבעת האמון. אני שמחה ונרגשת לקראת ההזדמנות לקדם שינוי בתחום ספורט הנשים בישראל. יש לנו חלון הזדמנויות מעולה עם שותפות ושותפים רבים לנושא. אני רואה בתחום זה הזדמנות לצמצום פערים מגדריים בחברה הישראלית, כך שלכל ילדה, נערה ואישה תהיה אפשרות לקחת חלק פעיל בעולם הספורט, והזדמנות שווה לעסוק בכל ענף או פעילות בו תחפוץ. יש בכוונתי לחתור לחיבור בין כל הגופים העוסקים במלאכה חשובה זו, במסגרת פעילות שתופנה לכל הרצף הגילאי. אני רואה באתנה גוף מרכזי שיהיה אמון על ביצוע, יישום והטמעה של מדיניות ספורט הנשים תוך שימת דגש על ערכיות, מצוינות ומוגנות”.

לינוי אשרם פוגשת את שירי מימון באילת
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו