יום רביעי, 10.08.2022 שעה 23:13

מוקי הגיע ללניאדו: לתת לאחרים את הכוח לעשות

הג'ודוקא הגיע לבית החולים בעירו וראה את המכשור הרפואי החדש שהגיע בחצי מיליון השקלים שהוא גייס. פיירברג: "שגיא - האלוף הפרטי של תושבי נתניה"

|
מנכ
מנכ"ל לניאדו נדב חן, שגיא מוקי והמנהל הרפואי של לניאדו פרופ' צבי שמעוני (רן אליהו)

אלוף העולם בג’ודו שגיא מוקי הגיע היום (שני) לבית החולים לניאדו וזכה לראות את המכשור הרפואי החדש שהגיע לבית החולים באמצעות הכסף שהוא גייס, מכשור שמציל חיים מדי יום.

כזכור, עם התפרצות מגיפת הקורונה מוקי יזם מבצע גיוס כספים עבור בית החולים לניאדו, באמצעות קרן נתניה ובעידוד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר. הג’ודוקא החליט לעשות מעשה ולמכור פריטים אישיים שלו מתחרויות הג'ודו ברחבי העולם לצורך גיוס הכספים. בסופו של דבר גויסו באמצעות תורמים מארה”ב, ידידי העיר נתניה, כחצי מיליון שקלים, ששימשו בין היתר לרכישת מכונות הנשמה הכרחיות בתקופה זו, וכן ציוד רפואי חדשני נוסף. 

מוקי, שנולד וגדל בנתניה, התרגש לראות את המכשור הרפואי החדש ואמר: "יש לי זכות להיות פה, זה היה בשבילי לתת לאנשים אחרים את הכוח לעשות, לא לחכות שמישהו אחר יעשה. שכל אחד יעשה את מה שהוא יכול, אני רק אומר תודה".

שגיא מוקי (חגי מיכאלי)שגיא מוקי (חגי מיכאלי)

ראשת העיר מרים פיירברג-איכר אמרה: "אני גאה בשגיא מוקי שלנו, אלוף העולם והאלוף הפרטי של תושבי נתניה, שהודות לאישיותו המיוחדת ותרומתו לקהילה החליט לצאת במבצע יחד עם קרן נתניה לגיוס תרומות למען תוספת מכשור רפואי מציל חיים לבית החולים לניאדו - בית החולים בו נולד".

מנכ"ל לניאדו מר נדב חן הוסיף: "מרגש להיות פה היום לצד אלוף העולם בג'ודו. מתברר שהוא גם אלוף העולם בנתינה. ההירתמות של שגיא למהלך הזה מחממת את לב הצוות כולו. בתקופה האחרונה נרכש ציוד רב ובעל ערך לטיפול בחולי הקורונה, הודות למשאבים ששגיא גייס. זה המקום להודות לראש העיר נתניה הגב' מרים פיירבג-איכר שעומדת לימין בית החולים בעיתות חירום ובעיתות שגרה, בעבודה כתף אל כתף למען המשך שגשוג ופיתוח בית החולים. שיתוף הפעולה בין לניאדו לתושבי העיר מתבצע גם באמצעות קרן נתניה והמנכ"ל של הקרן שלומי ורונר, הקרן מלווה פרוייקטים אסטרטגיים שאנו מבצעים כרגע בבית החולים. בקרב הזה ננצח, בעזרת ה', באיפון או בווזארי, אבל ננצח".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו