לטקס הסיום:

מליאר סיים במקום ה-12 במוקדמות 50 פרפר

השחיין סיים את המשחקים אך יתנחם ב-2 מדליות זהב, ארד ו-2 שיאי עולם. דדאון לא עלה לגמר ה-50 גב, גם אריאל מליאר לא עלה. שזירי מחוץ לגמר הקליעה

0 תגובות |
מארק מליאר (קרן איזיקסון)
מארק מליאר (קרן איזיקסון)

השחיין מארק מליאר סיים במקום ה-12 והאחרון במשחה המוקדמות ל-50 מטר פרפר הלילה (בין חמישי לשישי) במשחקים הפראלימפיים, כאשר זמנו עמד על 33.90 שניות. מליאר, שזה אינו אחד המשחים החזקים שלו, מסיים את המשחקים עם שתי מדליות זהב, מדליית ארד, ושני שיאי עולם.

עמי דדאון ואריאל מליאר סיימו אף הם את דרכם בתחרות כשלא העפילו למשחה הגמר ב-50 מטרים גב. דדאון שחה במוקדמות בזמן של 48.28 שניות וסיים במקום התשיעי הכללי (8 עולים לגמר), אריאל מליאר סיים במקום 15 ואחרון בזמן של 58.81 שניות.

עמי דדאון (קרן איזקסון)עמי דדאון (קרן איזקסון)

לשניהם מדובר במשחים משניים. דדאון מסיים את המשחקים הפראלימפיים עם 2 מדליות זהב, מדליית כסף, שיא עולם אחד ועוד שיא פראלימפי. 

בתוך כך, הקלעי דורון שזירי סיים במקום העשירי בירי בשלושה מצבים ל-50 מטרים ולא העפיל לגמר (8 הראשונים). שזירי השיג 1150 נקודות כשמתחרה מאיחוד האמירויות במקום השמיני השיג 1154 נקודות. שזירי, בן 54, בעל 8 מדליות פראלימפיות, יתחרה ביום הסיום של המשחקים, 5.9, גם בירי בשכיבה ל-50 מטרים.

דורון שזירי (מערכת ONE)דורון שזירי (מערכת ONE)

דורון שזירי אמר בסיום: ״במצב שכיבה היה מצוין, אז אפשר להיות אופטימית כי יש לנו עוד תחרות רק של שכיבה. ידעתי שאני לא בכושר טוב וזה מה שיצא, זה לא היה רחוק אבל זה מה שיש״.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30