השגרירים הישראלים
קשתות דירוג | איתי שני | 07:00 | 23/07 |
בדמינטון שלב בתים | מישה זילברמן | 03:00 | 24/07 |
בדמינטון שלב בתים | קסניה פוליקרפובה | 03:00 | 24/07 |
התעמלות מכשירים מוקדמות קרב רב | אלכס שטילוב | 04:00 | 24/07 |
התעמלות מכשירים מוקדמות קרב רב | ארטיום דולגופיאט | 04:00 | 24/07 |
טאקוונדו טופ 16, רבע גמר, חצי גמר עד 49 ק''ג | אבישג סמברג | 04:00 | 24/07 |
ג'ודו מוקדמות, רבע, ניחומים, חצי וגמר עד 48 ק''ג | שירה ראשוני | 05:00 | 24/07 |
ג'ודו בית הניחומים עד 48 ק''ג | שירה ראשוני | 11:00 | 24/07 |
טאקוונדו בית הניחומים עד 49 ק''ג | אבישג סמברג | 13:00 | 24/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר פרפר | אנסטסיה גורבנקו | 13:00 | 24/07 |
שחייה מוקדמות 400 מטר מעורב אישי | רון פולונסקי | 13:00 | 24/07 |
גלישת גלים גלשן קצר סיבוב 1 ו-2 | ענת לילאור | 04:20 | 25/07 |
בדמינטון שלב בתים | קסניה פוליקרפובה | 04:40 | 25/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 52 ק''ג | גילי כהן | 05:00 | 25/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 66 ק''ג | ברוך שמאילוב | 05:00 | 25/07 |
שייט RS:X שיוט 1+2 | יואב כהן | 06:05 | 25/07 |
שייט לייזר רדיאל שיוט 1+2 | שי קקון | 06:05 | 25/07 |
אופניים גמר אופניי כביש | עומר שפירא | 07:00 | 25/07 |
קליעה רובה אוויר למרחק 10 מ' מוקדמות וגמר | סרגיי ריכטר | 07:00 | 25/07 |
שייט RS:X שיוט 1+2 | קטי ספיצ'קוב | 09:00 | 25/07 |
ג'ודו ניחומים, חצי וגמר עד 66 ק''ג | ברוך שמאילוב | 11:00 | 25/07 |
התעמלות מכשירים מוקדמות קרב רב | ליהיא רז | 11:05 | 25/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר גב | מיכאל לייטרובסקי | 13:00 | 25/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר גב | יעקב טומרקין | 13:00 | 25/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר גב | אנסטסיה גורבנקו | 13:00 | 25/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר חופשי | דניס לוקטב | 13:00 | 25/07 |
טריאתלון גמר | רן שגיב | 00:30 | 26/07 |
טריאתלון גמר | שחר שגיב | 00:30 | 26/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 57 ק''ג | תמנע נלסון לוי | 05:00 | 26/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 73 ק''ג | טוהר בוטבול | 05:00 | 26/07 |
בדמינטון שלב בתים | מישה זילברמן | 05:20 | 26/07 |
שחייה חצי גמר 100 מטר גב | אנסטסיה גורבנקו | 05:53 | 26/07 |
שייט RS:X | קטי ספיצ'קוב | 06:05 | 26/07 |
שייט לייזר רדיאל | שי קקון | 08:35 | 26/07 |
אופניים גמר אופני הרים | שלומי חיימי | 09:00 | 26/07 |
שייט RS:X | יואב כהן | 09:05 | 26/07 |
ג'ודו ניחומים, חצי וגמר עד 57 ק''ג | תמנע נלסון לוי | 11:00 | 26/07 |
ג'ודו ניחומים, חצי וגמר עד 73 ק''ג | טוהר בוטבול | 11:00 | 26/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר חופשי | אנדי מורז | 13:12 | 26/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר מעורב | אנסטסיה גורבנקו | 13:42 | 26/07 |
שחייה גמר 100 מטר גב | אנסטסיה גורבנקו | 04:51 | 27/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 63 ק''ג | גילי שריר | 05:13 | 27/07 |
שייט לייזר רדיאל | שי קקון | 06:05 | 27/07 |
שחייה חצי גמר 200 מטר מעורב אישי | אנסטסיה גורבנקו | 06:05 | 27/07 |
ג'ודו מוקדמות עד 81 ק''ג | שגיא מוקי | 06:11 | 27/07 |
בדמינטון שלב בתים | קסניה פוליקרפובה | 06:40 | 27/07 |
שחייה 100 מטר חופשי | מירון חרותי | 13:14 | 27/07 |
שחייה 200 מטר חזה | רון פולונסקי | 13:42 | 27/07 |
שחייה מוקדמות 200X4 מטר חופשי | נבחרת ישראל | 13:58 | 27/07 |
קשתות סיבוב מוקדם | איתי שני | 04:48 | 28/07 |
אופניים נגד השעון | עומר שפירא | 05:30 | 28/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 90 ק''ג | לי קוכמן | 05:39 | 28/07 |
שייט RS:X | יואב כהן | 06:05 | 28/07 |
שייט RS:X | קטי ספיצ'קוב | 06:05 | 28/07 |
שייט מפרשיות 470 | שחר טיבי ונויה ברעם | 08:35 | 28/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר חופשי | אנדי מורז | 13:15 | 28/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר גב | יעקב טומרקין | 13:21 | 28/07 |
שחייה 200 מטר חזה | אנסטסיה גורבנקו | 13:41 | 28/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר מעורב אישי | גל כהן גרומי | 13:58 | 28/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר מעורב אישי | רון פולונסקי | 14:01 | 28/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 78 ק''ג | ענבר לניר | 05:49 | 29/07 |
שייט מפרשיות 470 | שחר טיבי ונויה ברעם | 06:05 | 29/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 100 ק''ג | פיטר פלצ'יק | 06:17 | 29/07 |
שייט RS:X | קטי ספיצ'קוב | 07:05 | 29/07 |
שייט RS:X | יואב כהן | 07:05 | 29/07 |
בייסבול שלב בתים נגד דרום קוריאה | נבחרת ישראל | 13:00 | 29/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר פרפר | גל כהן גרומי | 13:51 | 29/07 |
שחייה מוקדמות 100 מטר פרפר | תומר פרנקל | 13:54 | 29/07 |
שחייה מוקדמות 200 מטר גב | אביב ברזילי | 14:16 | 29/07 |
שחייה 4X100 מעורב שליחים מעורבים | נבחרת ישראל | 14:27 | 29/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע עד 100 ק"ג | אורי ששון | 06:00 | 30/07 |
ג'ודו מוקדמות ורבע עד 78 ק"ג | רז הרשקו | 06:00 | 30/07 |
שייט מפרשיות 470 | שחר טיבי ונויה ברעם | 07:00 | 30/07 |
שייט לייזר רדיאל | שי קקון | 07:00 | 30/07 |
אתלטיקה 5,000 מטר סיבוב ראשון | סלאמוויט באיולין־טפרי | 13:00 | 30/07 |
בייסבול שלב בתים ראשון נגד ארה''ב | נבחרת ישראל | 13:00 | 30/07 |
אתלטיקה מוקדמות קפיצה משולשת | חנה קנייזבה-מיננקו | 13:05 | 30/07 |
שחייה מוקדמות 50 מטר חופשי | מירון חירותי | 13:18 | 30/07 |
שחייה מוקדמות 50 מטר חופשי | אנדראה מורז | 13:38 | 30/07 |
קשתות שמינית גמר | איתי שני | 03:43 | 31/07 |
ג'ודו מוקדמות עד חצי גמר תחרות קבוצתית | נבחרת ישראל | 05:00 | 31/07 |
שחייה גמר 4X100 מעורב שליחים מעורבים | נבחרת ישראל | 05:43 | 31/07 |
שייט RS:X שיוט מדליות | קטי ספיצ'קוב | 06:00 | 31/07 |
שייט RS:X שיוט מדליות | יואב כהן | 06:00 | 31/07 |
ג'ודו תחרות קבוצתית | נבחרת ישראל | 11:00 | 31/07 |
אתלטיקה 3,000 מטר מכשולים סיבוב ראשון | אדוה כהן | 04:10 | 01/08 |
בייסבול שמינית גמר נגד מקסיקו | נבחרת ישראל | 06:00 | 02/08 |
שייט מפרשיות 470 שיוט 7+8 | נויה בר עם ושחר טיבי | 06:00 | 01/08 |
התעמלות מכשירים גמר תרגיל הקרקע | ארטיום דולגופיאט | 11:00 | 01/08 |
אתלטיקה גמר קפיצה משולשת | חנה קנייזבה-מיננקו | 14:15 | 01/08 |
שייט מפרשיות 470 שיוט 9+10 | נויה בר עם ושחר טיבי | 06:00 | 02/08 |
בייסבול סיבוב שני נגד דרום קוריאה | נבחרת ישראל | 06:00 | 02/08 |
שייט מפרשיות 470 | נויה בר עם ושחר טיבי | 06:00 | 04/08 |
בייסבול בית הניחומים | נבחרת ישראל | 06:00 | 04/08 |
שחייה אמנותית תרגיל חופשי | עדן בלכר ושלי בובריצקי | 13:30 | 02/08 |
אתלטיקה גמר 5,000 מטר | סלאמוויט באיולין-טפרי | 15:40 | 02/08 |
בייסבול בית הניחומים | נבחרת ישראל | 13:00 | 03/08 |
רכיבת סוסים קפיצות אישי | נבחרת ישראל | 13:00 | 03/08 |
שחייה אמנותית תרגיל טכני | עדן בלכר ושלי בובריצקי | 13:30 | 03/08 |
שייט מפרשיות 470 | נויה בר עם ושחר טיבי | 06:00 | 04/08 |
הרמת משקולות שלב בתים מעל 109 ק''ג | דוד ליטבינוב | 07:50 | 04/08 |
רכיבת סוסים גמר קפיצות אישי | אשלי בונד | 13:00 | 04/08 |
מים פתוחים גמר | מתן רודיטי | 00:30 | 05/08 |
התעמלות אמנותית מוקדמות קרב רב | לינוי אשרם | 04:20 | 06/08 |
התעמלות אמנותית מוקדמות קרב רב | ניקול זליקמן | 04:20 | 06/08 |
רכיבת סוסים מוקדמות קפיצות קבוצתי | נבחרת ישראל | 13:00 | 06/08 |
אתלטיקה גמר מרתון | לונה צ'מטאי סלפטר | 00:00 | 07/08 |
אתלטיקה גמר מרתון | מאור טיורי | 00:00 | 07/08 |
התעמלות אמנותית מוקדמות קרב רב קבוצתי | נבחרת ישראל | 04:00 | 07/08 |
התעמלות אמנותית גמר קרב רב | לינוי אשרם | 09:20 | 07/08 |
התעמלות אמנותית גמר קרב רב | ניקול זליקמן | 09:20 | 07/08 |
אתלטיקה גמר 10,000 מטר | סלאמוויט באיולין־טפרי | 13:45 | 07/08 |
אתלטיקה גמר מרתון | מארו טפרי | 01:00 | 08/08 |
אתלטיקה גמר מרתון | גירמה אמרה | 01:00 | 08/08 |
אתלטיקה גמר מרתון | איימרו עלמיה | 01:00 | 08/08 |
התעמלות אמנותית גמר קרב רב קבוצתי | נבחרת ישראל | 05:00 | 08/08 |
כל הזכויות שמורות 2024-1999 © סיטינט בע"מ