יום רביעי, 06.07.2022 שעה 04:57

חגיגת גלישה בהרצליה: אליפות ישראל ומקצה אגדות

חוף זבולון יארח פסטיבל גלישה שיכלול תחרויות מסבב אליפות ישראל, מקצה ראווה של גולשי עבר וגם תחרות מקומית בין גולשים שנולדו בהרצליה

|
גלישת גלים (רויטרס)
גלישת גלים (רויטרס)

חוף זבולון בהרצליה יארח פסטיבל גלישה עם מספר תחרויות גלישת גלים. ה-”Billabong Pro Herzeliya” יפתח רשמית את האביב עם 3 ימי גלישה ותחרויות בחוף זבולון.

במסגרת התחרויות – קטגוריית ה-OPEN של סבב אליפות ישראל במסגרתה טובי הגולשים ייקחו חלק בתחרות ל-2021, בתקווה לקחת את המקום הראשון ולאסוף עוד נקודות. הפעם יתקיימו גם מקצי אחד על אחד החל משלבי רבעי הגמר.  בנוסף, תתקיים גם תחרות עבור הגולשים המקומיים בה ישתתפו רק גולשים שגדלו בהרצליה. לאחר מכן יתקיים מקצה “האגדות” ולראשונה ייתן כבוד לדור הגולשים הוותיקים של הענף. 12 גולשי עבר מכל הארץ יתחרו במקצי ראווה.

ליאור זמיר, תושב הרצליה, ממארגני התחרות ואחד ממנהלי ארגון גולשי הגלים בישראל, אמר: ״אנחנו מתכננים את האירוע הזה ביחד עם השותפים שלנו כבר למעלה משנה, בגלל תקופת הקורונה והאיסור לקיים אירועים הוא נדחה כל הזמן. זה חלום אישי שלי לעשות אירוע גלישה גדול בהרצליה ועכשיו סוף סוף אנחנו יכולים לממש אותו ולתת לקהילה המקומית בעיר וקהילת הגולשים בכלל אירוע גלישה שיעשה הרבה כבוד לעיר. כולם מוזמנים״.

גבריאל מדינה זוכה ב-Rip Curl Narrabeen
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו