יום רביעי, 06.07.2022 שעה 04:01

המיזם שיוצר תמונה חדשה בעולם הגלישה

חברת SwellConnection יצרה אתר שמחבר בין צלמי גלישה לגולשים, שיכולו לחפש עצמם לפי מקום ושעה מכל חוף גלישה בעולם. המקימים: "זה בית לאוהבי הים"

|
איגור איגי פטרנקו בפעולה, בצילום מהמים (ניק מרון)
איגור איגי פטרנקו בפעולה, בצילום מהמים (ניק מרון)

הביקוש לתמונות גלישה קיים וגדל בקרב גולשי הגלים בארץ ובעולם. כולם ישמחו לצאת מסשן גלישה עם תמונות למזכרת או בעולם של היום - תמונות לשיתוף. מאיפה הצורך נובע? זה פשוט. אחת הדרכים הטובות ביותר לנצור חוויות היא לתעד אותן, וסשן גלישה זה בדיוק מסוג החוויות שכולם רוצים ואוהבים לזכור. מעבר לכך, זו דרך מעולה לעקוב אחר ההתקדמות בגלישה שכן תמיד יש לאן לשאוף ולהשתפר, מה שיוצר את הרצון לתמונות טובות יותר.

אז אם הביקוש כל כך גדול מה קורה עם ההיצע? זה בדיוק הזמן והמקום להכיר את חברת SwellConnection, המרקטפלייס שמחבר בין צלמי הגלישה לגולשים. אתר האינטרנט מאפשר לצלמי הגלישה לפרסם את התצלומים שלהם בקלות ובמהירות וכן לסדר ולמיין את הפריטים לפי גולשים, כך שגם הם ייהנו מחוויית קנייה חדשנית ונוחה.

אם עד היום גולשים לא ידעו איפה לחפש את התמונות שלהם ואיך להגיע לצלם, כיום בזכות האתר של סוולקונקשן, כל התמונות מתקבצות למקום אחד. גולשים יכולים לחפש את עצמם לפי חוף, מיקום ושעה מכל חוף גלישה בעולם. כמו כן לכל גולש וצלם יש פרופיל באתר כך שההתקשרות פשוטה מתמיד. זו בהחלט פריצת דרך בתחום הצילום של הספורט הימי.

גיא ברלס מצלם את איגור איגי פטרנקו המצלם מתוך המים את שחר שושו אהרוני (גיא ברלס)גיא ברלס מצלם את איגור איגי פטרנקו המצלם מתוך המים את שחר שושו אהרוני (גיא ברלס)

מייסדי האתר ענו על מספר שאלות לגבי האתר. לפני כן הם סיפו על עצמם: “אנחנו נדב ודין. חברים, גולשים ואנשי ים כבר כמעט שני עשורים. בשנה האחרונה החלטנו שהגיע הזמן שלכל גולש תהיה תמונה שלו על גל. חייבים ליצור מקום משותף שמנציח את הרגעים הטבעיים האלה”.

מה מטרת האתר?
“מטרתו לתת לכל אחד את הבמה והיחס האישי המגיע לו כגולש או כצלם ספורט ימי. כמו כן לחזק את הקשר בין הצלמים לגולשים, הקשר הזה מבטא פרנסה עבור הצלמים ותמונות שוות ערך עבור הגולשים. מעבר לכך יצרנו קונספט חדש בתחום במסגרתו נחלק ערכות לצלמים הכוללות דגל וחולצות צבעוניות. כל צלם יוכל "לסמן את עצמו" בעזרת דגל ממותג שלנו, הגולשים יעברו אצלו בדרך למים וייקחו חולצה צבעונית כדי שיהיה קל לזהות ולצלם את אותם גולשים.

דין ונדב אחרי סשן משותף (עמרי גלור) דין ונדב אחרי סשן משותף (עמרי גלור)

אז מעבר למענה על צורך, מה זה SwellConnection עבורכם?
זה מהיום הבית של הגולשים, הצלמים, אוהבי הים או כל העוסקים בספורט הימי שרוצים ליצור ארכיון צילומים בלעדיים הייחודיים רק להם, ולאסוף חוויות מכל חוף בעולם.

מה יהיה בהשקת האתר החדש באירוע חגיגי וסגור?
זהו מפגש ראשון מסוגו לקהילת צלמי הספורט הימי. באירוע נכיר את האנשים שמאחורי העדשה, אלו שתמיד נותנים את הכל כדי לתפוס את הרגע המושלם. בחום, בקור, ברוחות ובגשמים תמיד נותנים את הנשמה ומפרגנים לגולשים, זהו הזמן לעצור ולהודות להם באירוע צלמים מיוחד המדגיש את האומנות שבצילום הגלישה וכמה אפשר להשתפר ולהתקדם בתחום צילומי הספורט הימי. מעבר לכך הוזמנו לאירוע מספר גולשים מן השורה הראשונה. האירוע מתקיים בחסות בילבונג, סמבהזון וקורונה אשר ייקחו חלק בפרסים, אוכל ושתייה שיהיו באירוע”.

עמדת הצלמים באחת מתחרויות הגלישה בארץ (מלכה ניחום)עמדת הצלמים באחת מתחרויות הגלישה בארץ (מלכה ניחום)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו