יום רביעי, 06.07.2022 שעה 04:28

היום ב-ONE: סבב גלישת ה-"WSL" מגיע לבריכה

תחרות הגלישה היוקרתית עוזבת לרגע את החוף ועוברת לבריכת הגלים המיוחדת בקליפורניה. בנוסף לשידור בערוץ, התחרות תשודר על מסך ענק בחוף הילטון

|
גלישה, הסבב העולמי (מערכת ONE)
גלישה, הסבב העולמי (מערכת ONE)

הסבב העולמי בגלישה יימשך היום (חמישי) עם תחרות גלישה מיוחדת בבריכת הגלים של קלי סלייטר בלמור קליפורניה. אייקון הגלישה והיזם, שפיתח את טכנולוגיית בריכות הגלים והקים את בריכת הגלים הראשונה מסוגה בעולם המשתתפת בסבב ה-”WSL” היוקרתי, יביא את מיטב הגולשים לבריכה שהקים.

גמר גלישת גלים: גברים ונשים, הצגה בגברים

הפעם התחרות תשודר על גבי מסך ענק בחוף “Hilton Bay”, בשיתוף קבוצת אתרים, “Hilton bay Surf academy” ותל אביב חוגגת ים, ובחסות ערוץ ONE  שמחזיק בזכויות השידור לסבב ‘WSL’ ולתחרות  פורצת דרך וחדשנית בענף הגלישה הבינלאומי.

במהלך  ההקרנה יתקיים שידור אולפן לייב של ערוץ ONE מהחוף ובו ירואיינו ראשי ארגון גולשי הגלים בישראל על מצב הגלישה בישראל והפיכתו לענף אולימפי  גולשים מקצוענים, המנהל המקצועי של “city wave” בריכת גלים בחדרה, חברת טיולי גלישה בחו"ל “global surf”, המנהל המקצועי בבית הספר לגלישה הילטון סרף אקדמי ועוד.

האירוע פתוח לקהל הרחב שיגיע החל מ-17:30 ועד 23:00 בחוף הילטון ביי בתל אביב. האירוע ישודר בערוץ ONE אפיק 50, באתר ובאפליקציית ONE.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו