יום רביעי, 06.07.2022 שעה 03:24

מה הקשר בין שלומי ברכה לסצנת הגלישה בישראל?

האיזנו לפודקאסט הגלישה MedCast: חבר להקת משינה שלומי ברכה, הידוע בסצנת הגלישה כ״שלומי חרבות״, חוזר לתקופה שהחל לגלוש בחוף הילטון בתל אביב

|
שלומי ברכה (צילום: טל שחר)
שלומי ברכה (צילום: טל שחר)

חולים על גלישת גלים? הגלשן הוא כבר חלק בלתי נפרד מגופכם? מרגישים לא טוב כשאתם לא בים? כל עוד אתם אוהבים פודקאסטים, בהחלט הגעתם למקום הנכון.

ONE מציג בפניכם את ה-MedCast – פודקאסט הגלישה הים תיכוני העברי הראשון, שמאגד במקום אחד את כל האנשים, הסיפורים, ההיסטוריה והעתיד של תרבות גלישת הגלים בישראל.

ליאור זמיר, ארתור רשקובן ושושו אהרוני יצרו את המדקאסט כדי לתעד את היסטוריית הגלישה בישראל ולהביא את הסיפורים שחלקכם מכירים, אבל עכשיו ממקור ראשון.

על המייסדים, הגולשים האגדיים של שנות ה-80, תקופת גזוז, היווסדות הגלישה בערים כמו תל אביב, הרצליה, אשדוד, חיפה ועוד…

ליאור זמיר: ״בעולם תוכן של אינסטנט אנחנו מפספסים המון פעמים את המהות ואת הקשר לאיך הכל התחיל. תמונה עולה ברשת ואחרי 24 שעות אתה כבר לא זוכר אותה. המדקאסט נולד כדי לצרוב את ההיסטוריה כך שכולם יכולים לחזור אחורה ולהקשיב בזמן שלהם לסיפור המלא. בלי מתווכים בלי קיצורים״

אז מה בתפריט? שיחות עם גולשים, שייפרם, אנשים בולטים בתעשייה, נושאים יום-יומיים בעולם הגלישה המקומי והעולמי ועוד. וכדי שתכנסו ישר לעניינים נשמיע לכם תחילה את פרק 6 עם לא אחר מאשר המוזיקאי, היוצר וחבר להקת משינה שלומי ברכה….

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו