יום שבת, 20.08.2022 שעה 01:27

בן 79 חיכה 36 שנה ואז שרף את סוכנות הרכבים

המצית לא אהב שלפני 4 עשורים מכרו לו רכב פגום ושרף 4 מכוניות של הסוכנות כנקמה. כאשר נתפס בעת המעשה, התעצבן שלא נתנו לו לראות את הרכבים נשרפים

|
אילוסטרציה (Pixabay ו-pexels)
אילוסטרציה (Pixabay ו-pexels)

בחודשים האחרונים סיפרנו לכם לא מעט על בעלי רכבי יוקרה שהצליחו להרוס את הרכבים שלהם עקב נהיגה חוסר זהירה, אבל מסתבר שפגיעה ברכבים היא לא רק נחלתם של אנשים עשירים שאינם יודעים כיצד להתמודד עם רכבים עוצמתיים.

לאחרונה פורסם בארה”ב כי אדם בן 79 בשם דואי פרדריק הצית מספר רכבים אשר שייכים לסוכנות הרכבים “אודניאל אוטומוטיב” באינדיאנה, כאשר האחרון סיפר לחוקרים כי היה מדובר באקט של נקמה.

נקמה היא כנראה מניע שלא מפתיע אף אחד, בטח לא בתחום הפלילי, אבל מה שכן הפתיע את החוקרים הוא התזמון, שכן פרדריק טוען כי הסוכנות מכרה לו גי’פ “פגום” ב-1986 וכי כעת “זה הזמן לשלם את המחיר על מה שנעשה בעבר”. אם אין לידכם מחשבון נחסוך לכם את פעולת החיסור המסובכת ונגלה לכם שמדובר ב-36 שנה של שמירת טינה…

לפי אותם פרסומים בארה”ב, פרדריק הגיע (לכאורה) למגרש הסוכנות בשעות הבוקר המוקדמות של ה-17 ביולי והצית Jeep Compass, כאשר בשלב מאוחר יותר האש התפשטה גם ל-GMC Acadia וכן ל-Jeep Cherokee.

המצית בעת המעשה (פייסבוק)המצית בעת המעשה (פייסבוק)

מיותר לציין כי הרכבים שנשרפו אינם נמצאים במצב שניתן לתקנם בצורה זו או אחרת, כך שמדובר בנזק של כ-72 אלף דולר לסוכנות. אם זה לא מספיק, פרדריק המשיך את נקמתו לאחר שנדד בעזרת השברולט שלו לאזור אחר בסוכנות, שם הספיק לשרוף חלקית רכב פונטיאק ולגרום נזק נוסף של כ-12 אלף דולר.

לאחר שהכול תועד במצלמות אשר הותקנו במקום, ופרדריק הודה בכל ההאשמות שיוחסו לו הוא גם “הסביר”: “המוכר הסוכנות מכר לי רכב לא תקין ב-1986 וסירב לתקן את העוולה לאחר שפניתי אליו בנושא”.

ואם חשבתם שכאן מסתיים הטירוף של אותו אדם המתקרב לגיל 80 שימו לב לשני הנתונים הבאים: ראשית, הוא פחות היה מוטרד מהעונש הצפוי לו עקב מעשיו הפליליים ויותר התעסק בעובדה שתפסו אותו לפני הספיק לראות את הרכבים עולים בלהבות (כשהוא צפה בכך בווידאו הוא נהנה מכל רגע). שנית, הוא צחק בזמן שהחוקרים ספרו לו כי עובדי הסוכנות מאוד פחדו מכל סצנת האש המפחידה שיצר (למרבה המזל אף אחד לא נפגע).

אפשר לראות את הנזק (פייסבוק)אפשר לראות את הנזק (פייסבוק)

אגב, בעוד שמעשי ההצתה של פרדריק ממועדים והוא הודה בביצועם, הוא חשוד במעשה נקמה נוסף, ללא אין ראיות נגדות, רק שהפעם אין מדובר בשריפה אלא בהדבקת ידיות הרכב של מספר רכבים בסוכנות באמצעות סופר-גלו…

ואם כבר מדברים על הצתת מכוניות בסוכנות רכבים, ייתכן ופרדריק שאב השראה ממקרה דומה בגרמניה ב-2017, אז נשרף בסוכנות גרמנית צי שלם של רכבי פורשה (מי יודע מה היה המניע שם...)

כעת רק נותר לשאול מדוע פרדריק חיכה כמעט 40 שנה כדי להגיש את הנקמה שלו, שכן בגיל 79, כדאי שישקיע זמן בנכדים שלו או במרכז הקהילתי המקומי במקום לשחק אותה הג’וקר בשיאו ברחובותיה של גות’האם…

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור האזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו